20 - 08 - 2019
Sitemiz DiğerDillerde
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Bizi twitterden Taki Edin
Ahıska Türkleri Sürgünü
Ahıskada Hava Durumu
Ahıska

Bahçelievler Bel. Bşkn Sayın Osman Develioğlu'na Başsağlığımız

Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın Osman Develioğlu'nun Anneleri vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan Rahmet, 

 


 

 

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın Osman Develioğlu'nun Anneleri vefat etmiştir. Merhumeye Allahtan Rahmet, yakınlarına ve Belediye Başkanımız Osman Develioğluna Başsağlığı Diliyoruz.

Yenibosna BizimAhıskalılar Derneği.  

Binali Muzafferoğlu  Dernek Başkanı

 

Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu , Bahçelievler Devlet Hastanesi Başhekimi Adnan Develioğlu ve sanayici Mehmet Akif Develioğlu'nun annesi, Bahçelievler’de defnedildi.

 
 

 

Yaklaşık 3 haftadır hastanede tedavi gördüğü belirtilen Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu , Bahçelievler Devlet Hastanesi Başhekimi Adnan Develioğlu ve sanayici Mehmet Akif Develioğlu'nun annesi Nuran Develioğlu’ndan, yılın son günü kötü haber geldi. 

1 Ocak 1936 doğumlu Nuran Develioğlu, yaşlılığın beraberinde getirdiği bazı rahatsızlıklar nedeniyle yorgun düştü, yaşamını yitirdi. 80 yaşında vefat eden 3 çocuk annesi Nuran Develioğlu, Bahçelievler Şirinevler Ulu Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yenibosna Çobençeşme Mezarlığı’nda toprağa verildi. 

YOĞUN KATILIM YAŞANDI
Bahçelievler Müftsü Ömer Faruk Bilgili'nin kıldırdığı, yoğun kar yağışı altında gerçekleşen cenaze namazına; İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş,    Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, AK Parti İstanbul Milletvekilleri; Harun Karaca, Halis Dalkılıç, Aziz Babuşçu ve Abdullah Başçı,  Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman ile Fatih, Bayrampaşa, Kağıthane, Esenyurt, Ümraniye başta olmak üzere birçok ilçenin belediye başkanları, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ile yönetim kurulu üyeleri, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcıları, idari amirleri ve çalışanları, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Zülküf Türkoğlu ile yönetim kurulu üyeleri ve eski İlçe Başkanı Hakan Bahadır, belediye meclis üyeleri, AK Parti Bakırköy İlçe Başkanı Aysun Çelikler ile yönetim kurulu üyeleri ve eski İlçe Başkanı Mahmut Gürcan, AK Parti Güngören İlçe Başkanı  Ercüment Sever ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Suat Taştan,  MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Mehmet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, CHP'li belediye meclis üyeleri,  bürokratlar, iş adamları, kaymakamlık, emniyet ve belediye birim müdürleri, geçen dönem milletvekili adayları, mahalle muhtarları, STK ve spor kulüpleri temsilcileri ile Kayserili Develioğlu ailesinin akrabaları ve dostları katıldı. 

3 kardeş: Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu , Bahçelievler Devlet Hastanesi Başhekimi Adnan Develioğlu ve Sanayici Mehmet Akif Develioğlu, annelerinin son yolculuğunda taziyeleri kabul ettiler.

Share this post

**Submit to Delicious****Submit to Digg****Submit to Facebook****Submit to Google Bookmarks****Submit to Stumbleupon****Submit to Technorati****Submit to Twitter****Submit to LinkedIn**
Share
Ahıska Haberleri
Türkiyeden Haberler
Pikniğimizden 2012

**Joomla! Hata Ayıklama Konsolu**

**Oturum**

**Profil Bilgisi**

**Bellek Kullanımı**

**Veritabanı Sorguları**

**Dil dosyalarında hatalar ayrıştırıldı.**

**Yüklenen Dil Dosyaları**

**Çevrilmemiş dil dizgisi**